Aktualności

Z wizytą u maluchów

W dniu 19 czerwca br. członkowie Klubu HDK przy KMP we Włocławku wybrali się ze słodką wizytą do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Maluch” przy ul. Sielskiej 3 we Włocławku. Na ręce opiekunów przekazaliśmy kilkadziesiąt czekolad, które udało się zebrać członkom Klubu HDK w trakcie tegorocznych akcji poboru krwi, w których aktywnie uczestniczyliśmy.

Przekazaliśmy również życzenia:

 

Wszystkim małym Podopiecznym z okazji Dnia Dziecka, życzymy pięknych i dobrych spełnień,

dużo radości życia oraz wielu słodyczy na każdy dzień.

 

Z wyrazami sympatii

członkowie oraz Zarząd Klubu HDK

przy KMP we Włocławku

 

Pracownicy i dyrekcja Placówki byli przygotowani na wizytę przedstawicieli Klubu HDK przy KMP we Włocławku – w ramach podziękowań przekazali przemiłą laurkę, uznając krwiodawców z włocławskiej Policji za przyjaciół „Malucha”. Bardzo nas to cieszy i wzrusza.

Jednocześnie informujemy, że przy tej miłej okazji Klub HDK zainicjował kolejną akcję, również związaną z udzieleniem pomocy „Maluchowi”.

W Placówce przy ul. Sielskiej 3 we Włocławku przebywa kilkanaścioro dzieci w wieku do 10 lat, które od nowego roku szkolnego będą uczęszczały do oddziałów przedszkolnych lub do szkoły podstawowej. Niezbędne będą im zatem przybory szkolne. Podopieczni „Malucha” nie mają wygórowanych oczekiwań, a ich potrzeby w tym zakresie są bardzo zwyczajne: zeszyty, kredki, farby, bloki rysunkowe, bloki techniczne, ołówki, gumki, kleje, plecaki, itp.

Dlatego członkowie Klubu HDK już dzisiaj pragną włączyć się aktywnie do akcji „Wyprawka dla Malucha”, do udziału w której zamierzamy zachęcić wszystkich funkcjonariuszy oraz pracowników Policji. Szczegóły tej inicjatywy zostaną przekazane w odrębnym piśmie.   

 

      Zarząd Klubu HDK

przy KMP we Włocławku

Pliki do pobrania

  • 93.09 KB
Powrót na górę strony