Aktualności

Placówka „Maluch” gościła włocławskich mundurowych

Data publikacji 14.09.2017

Przedstawiciele włocławskiej komendy, którzy zrzeszeni są w Klubie Honorowego Dawcy Krwi przy KMP we Włocławku kolejny raz zorganizowali zbiórkę wśród policjantów i pracowników cywilnych dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Maluch” we Włocławku. Podczas tej akcji zbierano zeszyty i przybory szkolne tak potrzebne w rozpoczętym roku szkolnym.

Policjanci i pracownicy cywilni należący do Klubu HDK przy KMP we Włocławku oprócz tak cennego daru jakim jest dzielenie się krwią z innymi prowadzą również akcje zbiórek rzeczy na potrzeby Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Maluch” we Włocławku. Jednym z takich działań Honorowych Dawców Krwi była zbiórka  zeszytów i materiałów szkolnych na potrzeby dzieci przebywających w placówce.  Wczoraj (13.09.17) po zakończeniu zbiórki mundurowi odwiedzili  „MALUCHA” przy ulicy Sielskiej, gdzie przekazali na ręce opiekunów zebrane materiały szkolne. Wśród podarków nie mogło zabraknąć maskotki kujawsko-pomorskich policjantów „POLFINKA”.

To również dobra okazja do spotkania mundurowych z maluchami, które chętnie zadawały bardzo ciekawe pytania. Na zakończenie dzieci podziękowały za podarunek, jednak dla mundurowych najlepszym darem od nich były ich roześmiane buźki.  

Powrót na górę strony