Aktualności

Mikołajkowe spotkanie

Data publikacji 29.12.2016

Mikołaj przynosi prezenty. Przekonały się o tym dzieciaki, które uczestniczyły na spotkaniu mikołajkowym. Organizatorem był Zarząd Terenowy NSZZP przy włocławskiej komendzie. Było dużo radości, uśmiechu, zabawy no i oczywiście prezenty.

Upominki, prezenty zawsze są niezwykle wyczekiwane w okresie świątecznym, szczególnie przez najmłodszych. Dlatego też Zarząd Terenowy NSZZP przy włocławskiej komendzie zorganizował mikołajkowe spotkanie, w czasie którego na dzieciaki ciekało mnóstwo atrakcji.

Oczywiście gościem honorowym był Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci paczkami ze słodkościami. Najmłodsi starannie przygotowali się na wizytę Mikołaja- były piosenki, wierszyki dedykowane specjalnie dla gościa w czerwonym mundurku.

Nie zabrakło również innych atrakcji. Były różne gry, zabawy. Maluchy mogły pomalować obrazki, nieco starsi pograć w piłkę, poprzeciągać linę, potańczyć. Ci, którzy wcześniej nie mieli takiej okazji tym razem mieli możliwość porozmawiania z przewodnikami psów służbowych, popatrzeć na umiejętności policyjnych czworonogów.

Było mnóstwo radości, uśmiechu, zabawy a dzieciaki już wyczekują następnej Gwiazdki!!!

Powrót na górę strony