Aktualności

Komendant włocławskich policjantów na spotkaniu Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych

Data publikacji 29.12.2016

Podsumowania, plany na przyszłość, medale, ale przede wszystkim świąteczne życzenia- to wszystko znalazło się na spotkaniu Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku z członkami Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych.

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych działa przy włocławskiej komendzie już od wielu lat. Zrzesza ono wielu, bardzo aktywnych ludzi. Wielu z nas, czynnych policjantów korzysta z pomocy, wiedzy i doświadczenia naszych zasłużonych kolegów.

W miniony piątek (9.12) członkowie Stowarzyszenia zorganizowali spotkanie podsumowujące działalność w roku 2016. Był to oczywiście czas na ukierunkowanie działań na przyszły rok.

W spotkaniu z naszymi doświadczonymi kolegami uczestniczył Komendant insp.Marcin Zaleśkiewicz. Szef włocławskich mundurowych podziękował za dotychczasową współpracę, wspomniał też o zamierzeniach i głównych kierunkach pracy w nadchodzącym roku.

 Komendant wręczył również medale XXV-lecia nadane przez Główny Zarząd Emerytów i Rencistów Policyjnych.

Korzystając z okoliczności i czasu zbliżających się Świąt insp.Marcin Zaleśkiewicz przekazał najserdeczniejsze życzenia wszystkim zgromadzonym w Stowarzyszeniu a także ich rodzinom. I my, czynni funkcjonariusze, otrzymaliśmy gorące życzenia spokojnej służby i radości życia od swoich troszkę dojrzalszych kolegów.

Powrót na górę strony