Aktualności

Spotkanie integracyjne SEiRP we Włocławku

Data publikacji 21.06.2017

W parku grillowym restauracji Pałac Bursztynowy we Włocławku odbyło się coroczne spotkanie integracyjne emerytów i rencistów policyjnych oraz członków ich rodzin z terenu garnizonu włocławskiego w dniu 09 czerwca 2017 r.

Było to już  piętnaste takie spotkanie zorganizowane przez Zarząd Koła SEiRP we Włocławku przy wydatnym udziale kol. B.Biernackiej.
W spotkaniu uczestniczyło około 80 osób w tym Włocławianie, liczna grupa z Koła w Lipnie i kilku przedstawicieli z Koła w Toruniu oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Saperów Polskich we Włocławku.
W trakcie imprezy odbyły się  konkursy sprawnościowe, które cieszyły się dużym powodzeniem a pierwsze trzy osoby w każdej konkurencji zostały obdarowane nagrodami rzeczowymi.
Przy konsumpcji serwowanym posiłków przez kelnerów  tut. restauracji oraz akompaniamencie zespołu  wokalno- muzycznego zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.
Spotkanie było okazją do wymiany poglądów, nawiązywania więzi w poszczególnych grupach towarzyskich oraz miłego spędzania czasu w gronie ludzi związanych ze służbami mundurowymi.
Powrót na górę strony