Wiadomości

Włocławskie policjantki zorganizowały zbiórkę artykułów szkolnych dla podopiecznych domu dziecka

Data publikacji 01.09.2021

Rozpoczyna się rok szkolny dlatego policjantki ruchu drogowego z Włocławka zadbały o to, aby dzieciom z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Brzeziu nie zabrakło przyborów niezbędnych do nauki. Zorganizowały zbiórkę artykułów szkolnych, które następnie przekazały dzieciakom.

Funkcjonariuszki ruchu drogowego z Włocławka po raz kolejny udowodniły, że nie są obojętne na potrzeby innych. Tym razem zorganizowały zbiórkę artykułów szkolnych dla podopiecznych placówki opiekuńczo-wychowawczej w Brzeziu gm. Brześć Kujawski.

W akcję włączyli się zarówno funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy, a także znajomi policjantek spoza jednostki. Dzięki hojności darczyńców zebrano mnóstwo zeszytów, długopisów, kredek, mazaków i innych artykułów niezbędnych do nauki. Wśród darów znalazły się też pluszaki, sprzęt sportowy i słodycze.

Wczoraj 31 sierpnia, czyli dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego, policjantki udały się z wizytą do podopiecznych placówki i przekazały im zebrane artykuły. Dodatkową atrakcją dla dzieciaków była też możliwość obejrzenia z bliska policyjnych radiowozów. Uśmiech na twarzach obdarowanych był najlepszym podziękowaniem za zorganizowaną zbiórkę.

  • Policjantki podczas pakowania prezentów zgodnie z treścią komunikatu
  • Policjantki podczas pakowania prezentów zgodnie z treścią komunikatu
  • Policjantki podczas pakowania prezentów zgodnie z treścią komunikatu
Powrót na górę strony