Wiadomości

Prezenty dla czworonożnych przyjaciół z okazji Mikołajek

Data publikacji 07.12.2021

Policjantki ruchu drogowego z włocławskiej komendy zorganizowały coroczną świąteczną zbiórkę darów dla zwierząt z miejscowego schroniska. Do pomocy oprócz policjantów i pracowników Policji włączyły się także ich rodziny i znajomi.

Funkcjonariuszki Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku już po raz kolejny pokazały, że los bezdomnych zwierząt nie jest im obojętny. Policjantki zorganizowały zbiórkę darów na rzecz Schroniska dla Zwierząt we Włocławku. Ich zaangażowanie w akcję i troska o los „niechcianych” czworonogów „porwały” tłumy chętnych do niesienia pomocy.

Wśród darczyńców znaleźli się policjanci i pracownicy ze wszystkich wydziałów komendy, a także osoby spoza jednostki.

 

Organizatorki akcji tj. st. sierż. Magdalena Kmieć, sierż. szt. Maja Szcześniak, sierż. szt. Daria Grzywacz i mł. asp. Monika Kowalewska dzięki hojności darczyńców zebrały karmę suchą i mokrą , różnego typu środki czystości, koce i zabawki oraz dużo innych artykułów dla czworonogów. Dary te następnie przekazały w Mikołajki (06.12.2021) do schroniska.

Policjantki składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w akcję niesienia pomocy zwierzętom. Czworonożni mieszkańcy schroniska z pewnością ucieszą się z każdego prezentu!

  • Na tle ściany z malunkiem psa stoją paczki zebrane dla schroniska
  • Na tle ściany z pomalowanym psem i stojącymi podarunkami stoją cztery policjantki umundurowane
  • Policjantka umundurowana klęczy. Częstuje psa będącego w klatce w schronisku
Powrót na górę strony