Wiadomości

Policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków

Data publikacji 13.03.2024

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku zabezpieczyli w mieszkaniu 52-letniego włocławianina blisko kilogram marihuany. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyźnie grozi teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, przypuszczali, że 52-letni włocławianin posiada w miejscu zamieszkania niedozwolone środki. W ubiegłym tygodniu (7.03.2024) przyjechali więc do Włocławka, aby zweryfikować swoje ustalenia. Okazało się, że mieli rację.

W mieszkaniu, gdzie udali się również policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, znaleźli znaczną ilość suszu roślinnego o charakterystycznym zapachu. Został on zabezpieczony do dalszych badań, a jego właściciel zatrzymany i przewieziony do włocławskiej komendy w celu wyjaśnienia sprawy.

Ponieważ wstępna ekspertyza laboratoryjna wykazała, że zabezpieczony susz, to około 900 gramów marihuany, mężczyzna usłyszał zarzut. Za nielegalne posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 5.45 MB)

Pliki do pobrania

  • 399.23 KB
Powrót na górę strony